AirMount

Kişisel Sürüş
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41.0 MB
  • Version 1.3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Tinker Pte. Ltd
Fotoğraf,video ve belgelerin yedeklenmesi

Yakındaki cihazlardan taşınabilir bir sürücü olarak iPhone'unuza erişin ve fotoğrafları, videoları ve belgeleri kolayca aktarın. AirDrop Dropbox ile buluştuğunda, internet olmadan çalışır.

MAC'IN BULANINIZIN IPHONE FOTOĞRAFLARINA ERİŞİM
IPhone fotoğraflarınıza, videolarınıza ve belgelerinize doğrudan Mac Finder'dan erişin. Dosyaları aygıtlar arasında anında aktarmak için sürükleyip bırakın.Kolay ama güçlü!

IPHONE'YI BELGELERİ TAŞIMA BİR DEPOLAMA SÜRÜCÜ OLARAK KULLANIN
Yararlı belgeleri ve dosyaları iPhone'unuzdaki bir taşınabilir depolama sürücüsüne taşıyın. Yakındaki cihazlarla her yere göz atın ve paylaşın. Kişisel, güvenli ve kullanışlı!

IPHONE, IPAD VEYA MAC İLE İŞLER
Yakındaki iPhone, iPad ve Mac cihazlarında sorunsuz bir şekilde çalışır. Hayatınızı birden fazla cihazla basitleştirin!

İNTERNET İLE SADECE BAĞLANTI
Her yerde çalışıyor, bulut bulması gerekmiyordu. AirMount mümkün olan yerlerde yakındaki cihazlar arasında doğrudan yüksek hızlı bir kablosuz bağlantı oluşturur. Güvenlik açısından en iyisi. Doğal büyü!

IOS için AirMount, tüm özelliklerinin 7 günlük ücretsiz deneme sürümünün etkinleştirilmesini sağlar. Fotoğraf ve Drive'a doğrudan bir Mac'den erişmek ve Drive'daki dokümanları görüntülemek için lütfen etkinleştirin. Otomatik yenileme aboneliği maliyeti aylık 4.99 ABD Doları veya yılda 14.99 ABD doları veya ömür boyu US $ 19.99 olan bir promosyon fiyatıdır.

Uygulamayı kullanabilmek için; MacOS El Capitan, Sierra veya Yosemite gerektirir.

Hayatınızı birden fazla cihazla basitleştirmek artık çok kolay. AirMount, uğraş isteyen bir uygulama değildir,yakındaki cihazlar arasında otomatik, direkt, yüksek hızlı kablosuz bağlantı oluşturmak için patent bekleyen NearNet teknolojimizi kullanır. Dolayısıyla bulut, internet veya kablo olmadan fotoğrafları, videoları ve dosyaları sürükleyip bırakabilme imnkanı veriyor.

Daha Fazla Göster
AirMount indir